Lego friends – lego friends domek na drzewie

Lego Friends to popularna seria klocków dla dziewczynek. W ofercie producenta znajduje się wiele interesujących zestawów, wśród których można wyróżnić domek na drzewie. Jest to idealny pomysł na prezent dla małych miłośniczek tych kolorowych klocków.

Zestaw Lego Friends Domek na drzewie składa się z dwóch poziomów i jest wyposażony w windę oraz taras. Na pierwszym piętrze umieszczono sypialnię i łazienkę, a także salon, gdzie można spędzać czas ze znajomymi. Drugie piętro to ogród, gdzie można uprawiać warzywa i owoce. Zestaw jest bardzo bogato wyposażony i obejmuje również figurki dwóch przyjaciółek – Olivii i Steffi oraz ich pupila – kota Miusia.

Domek na drzewie to świetny pomysł na prezent dla każdej małej fanki Lego Friends. Zabawa nim pozwoli rozwinąć wyobraźnię oraz ćwiczyć fine motorykę.

Domek na drzewie dla przyjaciół

Lego friends to seria dla dziewczynek, które lubią budować i bawić się w dom. Domek na drzewie jest idealnym miejscem dla przyjaciółek, które chcą się bawić i odpocząć w ogrodzie. Domek ma wszystko, czego potrzebują przyjaciółki – sypialnię, łazienkę, salon i kuchnię. Jest także tarasem na górze, z którego można podziwiać widoki. Lego friends to idealna seria dla dziewczynek, które lubią budować i bawić się w ogrodzie.

Stwórz swój własny dom na drzewie

Zestaw LEGO Friends 41335 Dom na drzewie Olivii to idealna zabawa dla dzieci, które uwielbiają przygody w ogrodzie. Zestaw zawiera figurkę Olivii oraz jej kota Snugglesa. Olivia ma też swojego smartfona, którym może robić zdjęcia i filmiki. W domku na drzewie jest salonik, sypialnia, łazienka i taras. Salonik ma telewizor, sofa i stolik do kawy. W sypialni jest łóżko i szafka nocna. Łazienka ma prysznic, umywalkę i WC. Na tarasie jest huśtawka i stolik do picia herbaty. Zestaw LEGO Friends 41335 Dom na drzewie Olivii to super zabawa dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.